Увага! Зміна електронної адреси.

Нова адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

   

Привітання з Новим Роком!

Деталі

2015Завершується черговий рік, який приніс багато як хорошого, так і поганого. Але ось в наступаючому Новому році хочеться побажати швидко забути все погане, захопити лише позитив, а також успіху у всіх починаннях. Нехай птах щастя ніколи не вилітає з вашого вікна! Всього найкращого, друзi!!! З Новим 2015!

З повагою,

Керівництво Центру

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги №4

Деталі

DigestВийшов четвертий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.

У четвертому випуску дайджесту шукайте основні статистичні показники роботи системи, інформацію щодо законотворчої роботи у сфері безоплатної правової допомоги, результати Міжнародної конференції «Якість безоплатної правової допомоги» та навчальних поїздок представників системи БПД до Канади й Данії, пріоритети подальшого розвитку системи у 2015 році; а також, традиційно, приклади успішних справ адвокатів, корисні практики управління центрів БВПД, європейської практики правового захисту та інші актуальні й важливі події із «життя» системи безоплатної правової допомоги та Координаційного центру.

4-ий, а також попередні випуски Інформаційного дайджесту до уваги всіх, кому це може бути цікаво – завжди у відкритому доступі на сайті Дніпропетровського обласного центру БВПД.

Привітання зі святом!

Деталі

AdvokaturaШановні адвокати!

Щиро вітаємо вас зі святом!
 

Нехай ваше життя буде щасливим, наповнене нескінченною радістю, коханням та теплом. Нехай вдача вас супроводжує у всіх справах, а в душі завжди буде гармонія та спокій. Хай кожен ваш аргумент буде залізним, слова – щирими, наміри – добрими! Успіхів, вдачі та гарного настрою!

З повагою,

Керівництво Центру.

Семінар «Безоплатна вторинна правова допомога. Сучасний стан та перспективи розвитку»

Деталі

116 грудня  за ініціативи управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області на базі Головного управління юстиції у Дніпропетровській області для співробітників органів і установ виконання покарань області відбувся семінар «Безоплатна вторинна правова допомога. Сучасний стан та перспективи розвитку». У листопаді поточного року представник Управління брав участь у круглому столі «Співпраця зарадиякості безоплатної правової допомоги», який відбувся за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження». Коло порушених під час круглого столу питань та роль, яку починає відігравати безоплатна вторинна правова допомога у вітчизняному судочинстві, наштовхнули керівництво Управління на думку звернутись до Головного управління юстиції з пропозицією провести навчальний семінар для заступників начальників установ із соціально-виховної та психологічної роботи, начальників відділів по контролю за виконанням судових рішень та юрисконсультів установ.

Детальніше...

Видача сертифікатів про проходження тренінгу

Деталі

Шановні адвокати!

 

Якщо Ви приймали участь у тренінгах в 2014 році просимо підійти до центру для отримання сертифікатів.

 

З повагою,

Керівництво Центру

У Києві обговорюють партнерство з метою забезпечення якості безоплатної правової допомоги

Деталі

12 грудня, розпочалась дводенна Міжнародна конференція "Якість безоплатної правової допомоги", що зібрала за обговоренням ключових учасників та експертів кримінального правосуддя із України та світу. Мета конференції - обговорення досягнень, ризиків та перспектив співпраці з метою забезпечення ефективного правового захисту всіх осіб, що його потребують. 

Учасниками обговорення виступають Уповноважений Верховної ради України з прав людини, судді Верховного суду України, представники Генпрокуратури та МВС України, керівництво Національної асоціації адвокатів України, адвокати та менеджмент системи БПД, представники Міжнародного фонду "Відродження", дипломати та керівники служб БПД зі Сполучених штатів Америки, Канади, Нідерландів та Молдови, представники міжнародних проектів у сфері захисту прав людини та кримінальної юстиції.

Від Дніпропетровського обласного центру у конференції прийняли участь директор Людмила Яцуба та начальник відділу забезпечення якості правової допомоги Антон Донецький.

Детальніше...

У Києві офіційно представлено проект «Доступна та якісна правова допомога в Україні»

Деталі

11 грудня в приміщенні Будинку офіційних прийомів відбулася презентація україно-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти у співпраці Координаційним центром з надання правової допомоги, та фінансується Міністерством закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади. 

Участь у заході взяв Надзвичайний і Поважний Посол Канади в Україні Роман Ващук. «Система правосуддя має менше зосереджуватися на покаранні, а більше – на реабілітації» – наголосив у своєму вступному виступі пан Посол. Він також зауважив, що впровадження проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» дозволить нашій державі виконувати зобов’язання щодо забезпечення доступу осіб до якісної правової допомоги з боку держави. На його думку, проект може стати важливим внеском у забезпечення права людини на справедливий суд.

Від Дніпропетровського обласного центру з надання вторинної правової допомоги участь у заході приймала директор Людмила Яцуба.

Детальніше...

   

koord c

   

DNA 219x116

   

banner tomorrows

   

ATO

   

1pracia.png

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

dnepr obl

   
   
   

На сайті 16 гостей та відсутні користувачі