Юристи Першого дніпровського місцевого центру з надання БВПД обговорили з пенсіонерами найактуальніші правові проблеми

Деталі

IMG 4580Днями правники Першого дніпровського місцевого центру з надання БВПД Микола Юрчук та Вікторія Дубовенко відвідали Чечелівський територіальний центр соціального обслуговування громадян, де провели правоосвітні лекції та проконсультували громадян. Підопічні територіального центру дізналися про функціонування системи безоплатної правової допомоги в Україні та порядок звернення до місцевих центрі.

Також учасники зустрічі отримали інформацію про основні засади та напрями роботи Омбудсмана в Україні. Окремим блоком заходу стало питання порядку отримання громадянами публічної інформації від органів державної влади та відповідей на звернення громадян. Про це та багато іншого цікавого та корисного розповіла керівниця Регіонального представництва Уповноваженого ВРУ з прав людини у Дніпропетровській області Тетяна Кокшарова.

Представник ГТУЮ у Дніпропетровській області проінформував присутніх про напрями реалізації Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я Маю Право!» та роботу громадської приймальні.

Зустріч відзначилася жвавим обговоренням конкретних правових проблем з якими стикаються пенсіонери у буденному житті. Зокрема, щодо різниці між договором довічного утримання та дарування - як обрати угоду, щоб не залишитися без майна та догляду. Актуальним стало питання оформлення субсидії та алгоритму дій у разі, якщо в помешканні зареєстрована особа, яка фактично не мешкає та не сплачує за комунальні послуги. Крім того, обговорили тему громадянства – хто і коли став громадянином України після розпаду СРСР. Не обійшли стороною і питання перетину кордону з окупованою АР Крим та необхідних для цього документів як для дорослого, так і для дитини, а також можливих шляхів виїзду дитини за кордон без згоди одного з батьків. Ще багато питань цікавило учасників зустрічі пов’язаних із спадкуванням, трудовими та сімейними відносинами - на всі знайшлися відповіді у досвідчених юристів.

Візит закінчили робочою зустріччю з представником Чечелівського територіального центру соціального обслуговування громадян, на якій узгодили спільний план діяльності до кінця 2018 року, теми та формат проведення правопросвітницьких заходів та виїзних консультувань.

Детальну інформацію з питань, пов’язаних з отриманням безоплатної правової допомоги, можна отримати за номером цілодобової телефонної лінії – 0 800 213 103 або на веб-сайтах Міністерства юстиції та Координаційного центру з надання правової допомоги.

   
Січень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
   
   

koord c

   

DNA 219x116

   

banner tomorrows

   

ATO

   

Карта правових потреб Дніпропетровщини  

dnepr obl

   
   
   

На сайті 65 гостей та відсутні користувачі