Увага! Зміна електронної адреси.

Нова адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

   

Звіт про роботу системи БПД у 2018 році

Деталі

бпдПублічно звітуємо перед українським народом та усіма партнерами про діяльність системи безоплатної правової допомоги в Україні впродовж 2018 року.

У звіті представлені ключові досягнення 2018 року, регіональний розріз та динаміка роботи за весь період роботи системи.

Детальніше...

Покрокова інструкція у випадку перегорання техніки

Деталі

132319У червні 2019 року в Кривому Розі відбулась аварії на трансформаторній станції електричних мереж, внаслідок чого у понад 18 будинках було допущено перенапругу в мережі. Як наслідок - перегоріла техніка більш ніж в 200 громадян.У зв’язку з цим фахівці Криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги організували широку інформаційну кампанію та провели робочі зустрічі з керівництвом Інгулецького району, а потім і зустрічі з постраждалими, вуличними та будинковими комітетами. А ще - розробили покрокову методичку з допомоги постраждалим користувачам.

Детальніше...

У Кривому Розі провели соціологічне дослідження правових потреб громади

Деталі

1Що думають криворіжці про свої права? Які правові потреби мають? Де варто покращити правопросвітницьку діяльність всім без виключення установам? Чому актуально інформувати людей про доступ до безоплатної правової допомоги в Кривому Розі? Відповіді на ці та багато інших питань ми отримали завдяки дослідженню, яке провела кафедра соціології та економіки Криворізького державного педагогічного університету.

Детальніше...

Розпочато реєстрацію адвокатів на участь у тренінгах soft skills

Деталі

Uvaga advКоординаційний центр з надання правової допомоги запрошує адвокатів, які залучені до надання безоплатної вторинної правової допомоги та не брали участь у тренінгах минулого року, взяти участь у тренінгах з розвитку навичок роботи (soft skills) з вразливими групами клієнтів, які відбудуться протягом липня-вересня 2019 року. Навчання проводиться за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

Міжрегіональний воркшоп “Протидія домашньому насильству” пройшов у Кривому Розі

Деталі

2Міжрегіональний воркшоп: "Протидія домашньому насильству: виклики, обмін досвідом, взаємодія", який відбувся у Кривому Розі, пройшов як завжди ефективно та насичено. Фахівці, що працюють у сфері протидії домашньому насильству, з'їхались здалеку, щоб отримати нові знання та поділитись своїми напрацюваннями. Знайомились, обмінювались досвідом, спілкувались і разом вчились представники різних громад Криворіжжя - Апостолівського, Софіївського, Широківського, П'ятихатського, Криворізького районів та міста Жовті Води.

Детальніше...

Система БПД – завжди поруч

Деталі

2Фахівці системи безоплатної правової допомоги завжди намагаються бути ближчими до громадян. Тому спеціалісти центрів та бюро відвідують різноманітні заходи, круглі столи, організовують дистанційні пункти доступу, проводять вуличне інформування. Все для того, щоб громадяни отримали корисну правову інформацію та юридичну допомогу вчасно, якісно, максимально зручно.

Детальніше...

Розпочато реалізацію ініціативи #ЧеснаПлатіжка

Деталі

чпМіністерство юстиції розпочало роботу з інформування громадян про граничні тарифи на тепло та гарячу воду, які затвердив Кабмін 26 червня. Відповідні постанови були розроблені Мін’юстом з метою захисту українців від свавілля комунальників та бажання монополістів нажитися на людях. 

Детальніше...

Більше статей...

 1. Відпочивайте безпечно - поради від наших фахівців
 2. Запрошуємо до участі в семінарі-практикумі «Гендерна дискримінація: ідентифікація та механізм надання правової допомоги»
 3. Урок правосуддя: малечі про складне
 4. Об'єднатись, щоб допомогти: криворізькі спеціалісти обговорили спільні дії у сфері захисту прав дітей
 5. Зустріч комунікаційної команди системи БПД – нові ідеї та завдання
 6. Я маю право: cеред криворізьких школярів пройшов конкурс соціальної реклами
 7. Криворізькі правники розповідають про свій досвід боротьби з незаконним встановленням лічильників
 8. Вітаємо з прийдешнім святом!!!
 9. Завдяки юристам системи БПД родина не втратила єдине житло
 10. Про відповідальне батьківство - на Форумі батьків у Кривому Розі
 11. Фахівці системи БПД допомогли відстояти право на виплату заборгованої пенсії
 12. Булінг: про що повинні знати освітяни
 13. Оголошено конкурс на навчання для громадських радників
 14. Затверджені Правила етичної поведінки працівників системи надання БПД
 15. Майбутнім освітянам – про безоплатну правову допомогу та виборчі права
   

   
   

koord c

   

DNA 219x116

   

banner tomorrows

   

ATO

   

1pracia.png

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

dnepr obl

   
   
   

На сайті 27 гостей та відсутні користувачі