Увага! Зміна електронної адреси.

Нова адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

   

Детально про захист прав споживачів

Деталі

1Фахівці Апостолівського бюро правової допомоги допомогли захистити права клієнтки як споживача. Виявивши у гарантійний термін істотні недоліки товару, вона звернулася до продавця з заявою-претензією про розірвання договору та повернення їй сплаченої грошової суми. Продавець задовольнив її заяву та повернув немалі кошти за неякісний товар.

Детальніше...

Безоплатна правова допомога як інструмент соціальної справедливості

Деталі

71230117 2285677871554200 5012689844791410688 nДоступно, безоплатно, якісно та інноваційно– і це далеко не все про систему безоплатної правової допомоги в Україні. Система БПД – це ще й справедливо, адже права громадян захищає 6000 адвокатів по всій країні і близько 1,5 тисячі штатних юристів самих центрів. Окремої уваги заслуговують проекти системи, аналогів яким досі не було в державі – сімейні радники, відновне правосуддя, платформа WikiLegalАid… «Але, без сумніву, найбільшим здобутком для нас є довіра людей, життя яких змінилось на краще після того, як вони звернулись за допомогою до фахівців БПД», - підкреслила Людмила Яцуба, директор Регіонального центру з надання БВПД у Дніпропетровській області, на прес-конференції у медіацентрі Информатор. Вона детально розповіла про роботу системи БПД на Дніпропетровщині, а також презентувала результати Київської міжнародної конференції, яка проходила на початку вересня у столиці.

Детальніше...

Правники допомогли пенсіонеру здійснити перерахунок пенсії

Деталі

4Пенсійні питання і досі залишаються одними з найбільш актуальних для наших громадян. Серед них – перерахунок пенсії. Саме з такою проблемою прийшов до наших фахівців Валентин Сергійович. І спільними зусиллями правників Новомосковського бюро правової допомоги чоловікову вдалося перерахувати та збільшити свої законні соціальні виплати.

Детальніше...

Компенсація за завдані збитки через неправомірне відключення газу

Деталі

gaz vidkluchenna.w695Захист прав споживачів комунальних послуг - одне з найактуальніших питань для громадян Кривого Рогу. Саме з ним вони найчастіше приходять до правників системи БПД міста.Допомагає городянам розібратися у юридичних тонкощах фахівець Криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Шишов. На його рахунку - багато перемог. Чергову було здобуто нещодавно.

Детальніше...

Звіт про роботу системи БПД у 2018 році

Деталі

бпдПублічно звітуємо перед українським народом та усіма партнерами про діяльність системи безоплатної правової допомоги в Україні впродовж 2018 року.

У звіті представлені ключові досягнення 2018 року, регіональний розріз та динаміка роботи за весь період роботи системи.

Детальніше...

Покрокова інструкція у випадку перегорання техніки

Деталі

132319У червні 2019 року в Кривому Розі відбулась аварії на трансформаторній станції електричних мереж, внаслідок чого у понад 18 будинках було допущено перенапругу в мережі. Як наслідок - перегоріла техніка більш ніж в 200 громадян.У зв’язку з цим фахівці Криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги організували широку інформаційну кампанію та провели робочі зустрічі з керівництвом Інгулецького району, а потім і зустрічі з постраждалими, вуличними та будинковими комітетами. А ще - розробили покрокову методичку з допомоги постраждалим користувачам.

Детальніше...

У Кривому Розі провели соціологічне дослідження правових потреб громади

Деталі

1Що думають криворіжці про свої права? Які правові потреби мають? Де варто покращити правопросвітницьку діяльність всім без виключення установам? Чому актуально інформувати людей про доступ до безоплатної правової допомоги в Кривому Розі? Відповіді на ці та багато інших питань ми отримали завдяки дослідженню, яке провела кафедра соціології та економіки Криворізького державного педагогічного університету.

Детальніше...

Більше статей...

 1. Розпочато реєстрацію адвокатів на участь у тренінгах soft skills
 2. Міжрегіональний воркшоп “Протидія домашньому насильству” пройшов у Кривому Розі
 3. Система БПД – завжди поруч
 4. Розпочато реалізацію ініціативи #ЧеснаПлатіжка
 5. Відпочивайте безпечно - поради від наших фахівців
 6. Запрошуємо до участі в семінарі-практикумі «Гендерна дискримінація: ідентифікація та механізм надання правової допомоги»
 7. Урок правосуддя: малечі про складне
 8. Об'єднатись, щоб допомогти: криворізькі спеціалісти обговорили спільні дії у сфері захисту прав дітей
 9. Зустріч комунікаційної команди системи БПД – нові ідеї та завдання
 10. Я маю право: cеред криворізьких школярів пройшов конкурс соціальної реклами
 11. Криворізькі правники розповідають про свій досвід боротьби з незаконним встановленням лічильників
 12. Вітаємо з прийдешнім святом!!!
 13. Завдяки юристам системи БПД родина не втратила єдине житло
 14. Про відповідальне батьківство - на Форумі батьків у Кривому Розі
 15. Фахівці системи БПД допомогли відстояти право на виплату заборгованої пенсії
   

koord c

   

DNA 219x116

   

banner tomorrows

   

ATO

   

1pracia.png

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

dnepr obl

   
   
   

На сайті 12 гостей та відсутні користувачі