Об'єднатись, щоб допомогти: криворізькі спеціалісти обговорили спільні дії у сфері захисту прав дітей

Деталі

2Співпрацю у сфері захисту прав дітей обговорили під час міського круглого столу в Криворізькому міськрайонному центрі зайнятості. Адже саме від того, як свзаємодіють організації, які працюють з дітьми, залежить ефективність та вчасність наданої їм допомоги.

Питання обговорювались різні. Про сім'ї у складних життєвих обставинах і необхідність посилення профілактичної роботи з ними говорила Ірина Сироватка, начальник служби у справах дітей виконкому Саксаганської райради. Під час заходу від представників різних установ присутні також дізнались цікаву статистику вирішення судових спорів в інтересах дітей, почули про напрямки роботи стосовно створення дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, про можливості з працевлаштування молоді та багато іншого.

Про право дітей на безоплатну вторинну правову допомогу та про інформаційну кампанію «Відповідальне батьківство» учасники зустрічі дізнались від інтегратора Криворізького центру з надання безоплатної правової допомоги Наталі Кожем'яки.

До слова, зі службами міста Кривого Рогу фахівцями системи БПД домовлено про перенаправлення людей, які потребують безоплатної правової допомоги, до центрів та бюро. Працівники місцевого центру з надання БВПД також беруть участь у зборах опікунів та піклувальників при виконкомах райрад, де влаштовують дистанційні консультаційні пункти. Так, тільки цього місяця подібні заходи пройшли у Покровському та Центрально-Міському районах м. Кривого Рогу.

У контексті цього приємним був відгук представників служби у справах дітей про те, як їх підопічним допоміг призначений центром з надання БВПД адвокат.

Начальник служби у справах дітей виконкому Криворізької міської ради Лариса Хоружева підбила підсумки зустрічі та запропонувала посилити інформаційно-просвітницьку роботу як серед тих сімей, які вже опинились у складних життєвих обставинах. Як приклад залучення дітей до роздумів, формування свого ставлення до прав і свобод людини, присутнім було продемонстровано окремі роботи учасників міського конкурсу соціальної реклами "Я маю право".

"Чому б не провести подібний конкурс на тему "Збережи родину?", - запропонував суддя Олексій Євтушенко. Присутні ініціативу підтримали та погодились з тим, що тільки спільними діями, розуміючи, підтримуючи один одного можна досягати кращих результатів, ефективніших змін в суспільстві, а отже - і покращення життя дітей.

   
Січень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
   

koord c

   

DNA 219x116

   

banner tomorrows

   

ATO

   

1pracia.png

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

dnepr obl

   
   
   

На сайті 13 гостей та відсутні користувачі