Міжрегіональний воркшоп “Протидія домашньому насильству” пройшов у Кривому Розі

Деталі

2Міжрегіональний воркшоп: "Протидія домашньому насильству: виклики, обмін досвідом, взаємодія", який відбувся у Кривому Розі, пройшов як завжди ефективно та насичено. Фахівці, що працюють у сфері протидії домашньому насильству, з'їхались здалеку, щоб отримати нові знання та поділитись своїми напрацюваннями. Знайомились, обмінювались досвідом, спілкувались і разом вчились представники різних громад Криворіжжя - Апостолівського, Софіївського, Широківського, П'ятихатського, Криворізького районів та міста Жовті Води.

Ідея воркшопу народилась після детального аналізу роботи у галузі протидії домашньому насильству на території, яка входить до юрисдикції Криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Власне, місцевий центр з надання БВПД сам активно включився у налагодження взаємодії. Адже меседж про те, що особи, постраждалі від домашнього насильства, мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, мають почути не лише фахівці відповідної сфери. А і люди, які вже постраждали від насильства і ті, хто може потрапити до цієї категорії.

"Тільки широка правопросвітницька робота та налагоджена взаємодія можуть допомогти запобігти розповсюдженню такого ганебного явища в нашому суспільстві, як домашнє насильство, - упевнена інтеграторка Криворізького місцевого центру з надання БВПД Наталя Кожем'яка. - Насильство — це сміття, яке треба виносити з дому на смітник. Але, як це зробити, багато жінок не знає. Саме тому потрібно інформувати їх про відповідні законодавчі інструменти".

Оскільки в Кривому Розі є напрацювання, якими варто поділитись з колегами, то до проведення воркшопу в якості спікерів було запрошено і адвокатку системи безоплатної правової допомоги, яка спеціалізується на захисті прав потерпілих від насильства, Тамару Бугаєць. Вона з власної практики знає, де є прогалини і як можна їм зарадити завдяки налагодженій співпраці. Досвідом створення притулку для жінок поділились Андрій Воронін і Сергій Бурлака, представники БО БТ “Шанс” та ГО “Кривий Ріг — за сім'ю”.

Щодо координації роботи у сфері протидії та попередження домашньому насильству проінформувала присутніх Вікторія Важнича, фахівець виконкому Криворізької міської ради. Учасники заходу також дізнались про особливості роботи притулку для жінок "З надією в майбутнє".

Спеціально до заходу було розроблено методичні рекомендації щодо співпраці з центром та бюро безоплатної правової допомоги у галузі протидії домашньому насильству, поширено матеріали ГО “ЛаСтрада” та буклети, виготовлені в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я маю право”. Скачати матеріали можна за посиланням.   https://bitly.su/latVy2

А ми нагадуємо, що якщо у вас виникли запитання або вам потрібна консультація юриста ви можете звернутись до центрів або бюро правової допомоги України, а адресу найближчого ви зможете дізнатись за телефоном контакт-центру 0-800-213-103 (цілодобово, безкоштовно).

   
Січень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
   

koord c

   

DNA 219x116

   

banner tomorrows

   

ATO

   

1pracia.png

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

dnepr obl

   
   
   

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі