Криворізьких патрульних поліцейських озброїли знаннями про безоплатну правову допомогу

Деталі

16865218 1263127323764364 6480782126352564880 n21 та 23 лютого 2017 року понад 400 патрульних поліцейських взяли участь у тренінгу, організованому Управлінням патрульної поліції м. Кривого Рогу спільно з Першим криворізьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Першого криворізького місцевого центру Наталя Кожем'яка розповіла поліцейським про систему безоплатної правової допомоги в Україні.

Детальніше...

Фахівці системи БПД активно працюють над правовою обізнаністю громадян

Деталі

1 2У першій половині лютого цього року начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Третього дніпропетровського місцевого центру Едуард Абашія провів ряд зустрічей з громадянами Дніпропетровщини під час яких розповів про роботу системи безоплатної правової допомоги та проконсультував з ряду важливих для громадян питань.

Детальніше...

Як усиновити дитину – консультують у Криничанському бюро правової допомоги

Деталі

proczedura usynovlenyja rebenka 300x20013 лютого 2017 року до Криничанського бюро правової допомоги звернулася громадянка з питанням щодо процедури усиновлення чоловіком її дитини від першого шлюбу. Як розповіла жінка, біологічний батько дитини не приймає жодної участі у її вихованні - ані моральної, ані матеріальної. Коли громадянка вийшла заміж вдруге, її чоловік почав ставиться до дитини як до рідної, піклується та виховує її і має бажання всиновити.

Детальніше...

Офіційно відкрито програму «Адвокат майбутнього»

Деталі

 VAN4270 1У минулу п’ятницю, 17 лютого, в Будинку прийомів уряду в Києві відбулося офіційне відкриття програми «Адвокат Майбутнього» — першої всеукраїнської програми професійного розвитку для адвокатів, під час якого презентували підхід до реалізації навчальної програми та її основні складові. Перша сотня учасників «Адвокат Майбутнього» мала можливість познайомитися з розробниками навчальної програми, експертами й тренерами, а також почути про досвід співпраці між юридичними спільнотами України та Канади у сфері професійного розвитку.

Детальніше...

Правники обговорили проблеми переселенців у ком’юніті-центрі м. Жовті Води

Деталі

16806655 1826281640979309 9100179603571128388 n14 лютого 2017 року у Ком’юніті-центрі для внутрішньо переміщених осіб м. Жовті Води відбувся правороз’яснювальний семінар «Захист прав внутрішньо переміщених осіб та представлення їхніх інтересів». Захід пройшов у рамках реалізації проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», який фінансується німецьким урядом за сприяння Німецької федеральної компанії GIZ GmbHВ. 

Детальніше...

Допоможімо правозахисниці Наталії Маркочевій у боротьбі з хворобою

Деталі

маркочеваТрапилося так, що наша колега, активна правозахисниця та адвокат Наталія Маркочева, яку багато хто знає особисто як захисницю прав вразливих верств населення, наразі сама потребує допомоги. Наталія з серпня 2016 року бореться з раком (стадія ІІ А). Вже зараз Наталія перенесла дві операції та 5 хіміотерапій. Попереду – ще 3 хіміотерапії.

На жаль, система забезпечення необхідними безоплатними ліками онкохворих в Україні не дає їм можливості лікуватися своєчасно. Лікарські препарати, які наразі Наталія не може отримати, необхідні їй негайно. Час у цій ситуації, на жаль, грає проти неї. 

Детальніше...

Безоплатна правова допомога в Україні: результати 2016

Деталі

bpd dlya zdolbunivchanПідбиваємо підсумки діяльності у 2016 році.

Найголовніше про безоплатну правову допомогу в Україні - для наших клієнтів, колег та партнерів.

Детальніше...

Більше статей...

 1. Експертний центр з прав людини оголошує конкурс на формування регіональних команд та участь у громадських розслідуваннях!
 2. Про зміни законодавства в сфері реєстрації нерухомості та бізнесу інформує Третій дніпропетровський місцевий центр
 3. Правники Дніпропетровщини об’єднують зусилля заради захисту прав учасників АТО
 4. У Апостолівській громаді затвердили місцеву програму з надання безоплатної правової допомоги на 2017-2018 роки
 5. Правники Дніпропетровщини відкрили нову сторінку співпраці
 6. Перший дніпропетровський місцевий центр та БФ «Карітас-Донецьк» співпрацюють у сфері правового захисту ВПО
 7. Чи мають право члени ОСББ не сплачувати кошти за спожиті послуги – консультують у Павлоградському місцевому центрі
 8. Про нюанси нарахування субсидії розповідає фахівець місцевого центру з надання БВПД
 9. Фахівець місцевого центру розтлумачив музейникам зміни в законодавстві «Про музеї та музейну справу»
 10. Нікопольські правники допомогли учаснику бойових дій повернути належні кошти
 11. Фахівець місцевого центру проконсультував військовослужбовців на заходах, присвячених пам'яті загиблих співробітників СБУ
 12. Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск № 21
 13. Як захистити порушені права споживача, відшкодувавши збитки внаслідок ожеледиці – консультують фахівці системи БПД
 14. Як правильно звільнятися - консультують фахівці Синельниківського бюро правової допомоги
 15. Фахівці обговорили питання правового захисту переселенців на Дніпропетровщині