Увага! Зміна електронної адреси.

Нова адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

   

Спеціаліст Вільногірського бюро правової допомоги консультує з питання призначення та перерахунку пенсії

Деталі

IMG 20180219 10544919 лютого 2018 року головний спеціаліст Вільногірського бюро правової допомоги Оксана Колєснік відвідала організацію ветеранів України в м. Вільногірську. Під час зустрічі з представниками організації - Валентиною Піцик, Ольгою Швед, Людмилою Коваленко та Олексієм Погарєловим - було обговорено багато питань, що стосуються пенсійного забезпечення громадян. Адже однією з найактуальніших проблем для осіб, що втратили працездатність, є нарахування, перерахунок та виплата пенсії.

Детальніше...

Правники системи БПД проконсультували мешканців с. Радушне

Деталі

27657560 926767977485748 8534957332872046133 n12 лютого 2018 року відбувся черговий виїзний прийом громадян у с. Радушному Криворізького району. У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я маю право” фахівці Криворізького бюро правової допомоги  проінформували мешканців с. Радушного про їхні права та розмістили відповідну правову інформацію у  приміщенні сільської ради. На прийом до начальника Криворізького бюро правової допомоги Інни Волкобой прийшло п'ятеро радушанців яких турбували питання договірних відносин, соціального захисту, спадщини. Одне з питань, яке пролунало у ході прийому,  стосувалось виплати регресу та його суми.

Детальніше...

У Кам’янському правники разом з молоддю обговорили проблему продажу алкоголю та тютюну неповнолітнім

Деталі

IMG 375416 лютого 2018 року фахівці Кам’янського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з молодіжною радою м. Кам’янське та Департаментом з гуманітарних питань Кам’янської міської ради провели правопросвітницьку гру «Захист прав дитини від незаконного продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів».На зустрічі також були присутні старший інспектор ювенальної поліції Кам’янського ВП Емілія Омельянова, психолог системи освіти СЗШ № 25 Інна Нікітіна, представники громадських організацій міста.

Детальніше...

Соціальна допомога особам, які не мають права на пенсію

Деталі

 

im578x383 pensia vk.kr.uaЗ 1 січня 2018 року далеко не всі громадяни, яким виповнилося 60 років, можуть піти на відпочинок і отримувати пенсію. Тим, хто досяг пенсійного віку, але не має відповідного стажу, пенсію не призначать. Вони можуть розраховувати лише на тимчасову соціальну допомогу. На яку соціальну допомогу та з якого віку можуть сподіватися згадані категорії громадян, роз’яснює фахівець Першого дніпровського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Вікторія Дубовенко.

Детальніше...

Про нові правила стягнення заборгованості за аліментами розповідають фахівці Васильківському бюро правової допомоги

Деталі

236254fОстаннім часом до Васильківського бюро правової допомоги почастішали звернення громадян з приводу недобросовісної сплати  аліментів одним із батьків. До грудня  2017 року одним із головних та чи й не єдиним покаранням для недобросовісних батьків було стягнення заборгованості за аліментами шляхом винесення судового рішення та нарахування пені на невиплачену суму. Але зараз ситуація змінилась. Верховна Рада у другому читанні і в цілому підтримала проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом» вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості у сплаті аліментів.

Детальніше...

У Новомосковському бюро правової допомоги захистили інтереси літньої жінки

Деталі

4 600x381До Новомосковського бюро правової допомоги звернулась пенсіонерка Клавдія О* для написання позовної заяви та представництва інтересів в суді. Справа полягала в тому, що син жінки у будинку, який є її власністю, не проживав, витрат з його утримання не ніс та комунальні послуги не сплачував. У зв’язку з чим пенсіонерка мала намір визнати чоловіка таким, що втратив право користування житлом.

Детальніше...

Щодо демонтажу та проведення експертизи лічильника газу консультують у Петриківському бюро правової допомоги

Деталі

e9 лютого 2018 року головний спеціаліст Петриківського бюро правової допомоги Оксана Волох надала адресну правову допомогу громадянину з обмеженими можливостями. Питання, яке цікавило чоловіка, є досить поширеним серед клієнтів системи БПД і стосувалося  демонтажу та проведення експертизи лічильників газу.

Детальніше...

Більше статей...

 1. У Першому криворізькому місцевому центрі допомогли ветерану-афганцю з отриманням статусу ветерана військової служби
 2. Щодо договору довічного утримання консультує головний спеціаліст Вільногірського бюро правової допомоги
 3. Затверджено стандарти якості надання БВПД у цивільному, адміністративному процесах та представництва у кримінальному процесі
 4. Фахівці Новомосковського бюро правової допомоги допомогли пенсіонерці зберегти майно
 5. Право громадянки на справедливий суд відстояли у Першотравенському бюро правової допомоги
 6. У Криничанському бюро правової допомоги відстояли право власності на майно ліквідатора наслідків чорнобильської катастрофи
 7. Реагуючи на правові потреби громад: булінг
 8. Для параюристів Апостолівщини пройшов воркшоп “Правозахист в дії”
 9. У Кривому Розі правозахисники та держслужбовці обговорили законодавчі новели пенсійного забезпечення
 10. Нікопольські правники допомогли людині з обмеженими можливостями отримати пенсію
 11. «Мобільний офіс» з безоплатною правовою допомогою завітав до мешканців селища Біляєве
 12. Фахівець бюро правової допомоги провела зустріч з лікарями м. Вільногірськ
 13. У Другому дніпровському місцевому центрі з надання БВПД захистили право переселенки на виплату державної допомоги
 14. Єдиний контакт-центр системи БПД: уже майже 300 тис. дзвінків
 15. У Софіївському районі прийнято місцеву Програму з розширення доступу до БПД на 2018-2020 роки