Як захистити право на догляд для літніх людей?

Деталі

LiaskunovaПитання утримання немічних людей похилого віку піднімалось клієнтами Першого криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги доволі часто. Якщо у людини є діти, які не хочуть допомагати, дієвий спосіб змусити їх виділяти кошти на утримання батьків - стягнення аліментів.

Детальніше...

На Дніпропетровщині відкрито 20 бюро правової допомоги

Деталі

216 вересня в інформаційному агентстві «МОСТ-ДНІПРО» відбулася прес-конференція на тему «Які послуги мешканці Дніпропетровської області зможуть отримати в бюро правової допомоги?», під час якої громадськості розповіли про новостворені в області 20-ть бюро правової допомоги, їх роботу, та які послуги мешканцям області доступні в бюро.

Детальніше...

З 1 вересня на Дніпропетровщині розпочали свою діяльність 20 бюро правової допомоги

Деталі

2Наприкінці серпня 2016 року, у приміщенні дніпропетровського «Телеканалу 34», відбулися прес-конференції за участі директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Дніпропетровській області Людмили Яцуби, начальника Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Леоніда Маньковського та заступника начальника ГТУЮ з питань  державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації ГТУ юстиції в Дніпропетровській області Тимофія Дудіна.

Детальніше...

Третій Дніпропетровський місцевий центр з надання БВПД провів виїзні консультації мешканців сільської місцевості

Деталі

14115550 1151766441549967 7405413647150950288 o1 вересня 2016 року, з метою покращення доступу громадян, що проживають в сільській місцевості, до правової допомоги, начальником Новоолександрівського бюро правової допомоги Оленою Ващилко було проведено виїзні консультації в с. Дослідне та с. Старі Кодаки Дніпропетровської області.

Детальніше...

В Нікополі обговорили участь та роль кожної організації в забезпеченні здійснення гуманітарної допомоги мешканцям міста та району

Деталі

219 серпня 2016 року в м. Нікополь був проведений круглий стіл з нагоди «Дня всесвітньої гуманітарної допомоги», що був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН й відзначається щорічно 19 серпня. Мета зустрічі – привернення уваги громадськості до Всесвітнього дня гуманітарної допомоги, проблематики насильства та прямої допомоги громадський організацій на місцях.

Детальніше...

Більше статей...

  1. Працівники системи БПД допомогли трьохтисячному клієнту Першого дніпропетровського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги
  2. Співпраця з територіальними громадами Дніпровського району Дніпропетровської області
  3. Як захистити право на оплату праці та стягнути невиплачену заробітню платню зі збанкрутілого підприємства – консультують на Дніпропетровщині
  4. Про запровадження пілотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань
  5. Виїзне консультування у військовому шпиталі на Дніпропетровщині
  6. Мережа партнерів для захисту прав внутрішньо переміщених осіб у Кривому Розі в дії!
  7. Рік на службі у громади: як захищають права громадян у Кривому Розі
  8. Допомога кожному: pro bono від Другого криворізького місцевого центру з надання БВПД
  9. Виїзні консультації Другого криворізького місцевого центру з надання БВПД
  10. У Жовтих Водах відкрито дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги