В Нікополі обговорили участь та роль кожної організації в забезпеченні здійснення гуманітарної допомоги мешканцям міста та району

Деталі

219 серпня 2016 року в м. Нікополь був проведений круглий стіл з нагоди «Дня всесвітньої гуманітарної допомоги», що був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН й відзначається щорічно 19 серпня. Мета зустрічі – привернення уваги громадськості до Всесвітнього дня гуманітарної допомоги, проблематики насильства та прямої допомоги громадський організацій на місцях.

Детальніше...

Працівники системи БПД допомогли трьохтисячному клієнту Першого дніпропетровського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

14017687 1768751633403963 949161183 n

15 серпня 2016 року до Першого дніпропетровського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся трьохтисячний клієнт, що має статус внутрішньо переміщеної особи та потребує допомоги щодо встановлення факту народження дитини. 

Громадянин Туреччини у 2002 році отримав право постійного проживання на території України та мешкав у Донецькій області. З початком військових дій на сході переїхав до м. Дніпро, отримавши статус внутрішньо переміщеної особи. У вересні 2014 року його дружина народила доньку  в пологовому будинку м. Симферопіль. У зв’язку із тим, що на той момент територія АРК Крим була окупована, батьки не змогли отримати свідоцтво про народження дитини державного зразка України.

Детальніше...

Співпраця з територіальними громадами Дніпровського району Дніпропетровської області

Деталі

13918703 1766253326987127 421246477 oНа початку серпня 2016 року до Першого дніпропетровського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з робочим візитом завітав голова Новотаромської сільської ради Дніпровського району Іван Тонконог.

 У ході розмови з директором центру Ліною Сергієвою було обговорено багато питань, які торкались не тільки правої допомоги незахищених верств населення та роботи центру,  але й питань життєдіяльності територіальних громад, соціальних проблем громадян, зокрема учасників АТО, розвитку громадянського суспільства тощо. Під кінець бесіди, враховуючи наявність спільних цілей та інтересів, сторонами будо укладено меморандум про подальшу співпрацю.

Детальніше...

Як захистити право на оплату праці та стягнути невиплачену заробітню платню зі збанкрутілого підприємства – консультують на Дніпропетровщині

Деталі

Протягом червня – липня до Другого криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги тричі зверталися громадяни з питанням щодо стягнення нарахованої та невиплаченої заробітної плати. Усі вони працювали або і досі працюють у ПАТ «Криворізький турбінний завод «Констар». Як з’ясувалося, 12.08.2014 року щодоПАТ «Криворізький турбінний завод «Констар» Господарським судом Дніпропетровської області порушено справу про банкрутство та на сьогодні завод перебуває на стадії санації. У зв’язку з цим на підприємстві виплата заробітної плати працівникам затримується.

Детальніше...

Про запровадження пілотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань

З метою забезпечення доступності, а також підвищення якості надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації громадських формувань Міністерством юстиції України видано наказ від 17.06.2016 № 1717/5 «Про запровадження пілотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 17 червня 2016 року за № 876/29006, відповідно до якого запроваджується пілотний проект в частині забезпечення прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань відповідно до Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 09 лютого 2016 року № 359/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09 лютого 2016 року за № 200/28330, місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги як фронт-офісами.

Детальніше...

Більше статей...

  1. Виїзне консультування у військовому шпиталі на Дніпропетровщині
  2. Мережа партнерів для захисту прав внутрішньо переміщених осіб у Кривому Розі в дії!
  3. Рік на службі у громади: як захищають права громадян у Кривому Розі
  4. Допомога кожному: pro bono від Другого криворізького місцевого центру з надання БВПД
  5. Виїзні консультації Другого криворізького місцевого центру з надання БВПД
  6. У Жовтих Водах відкрито дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги
  7. До Дня захисту дітей юристи Дніпропетровщини розповіли про права та соціальні гарантії дітей-інвалідів
  8. Міністр юстиції відвідав Третій дніпропетровський місцевий центр в рамках відрядження до регіону
  9. Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні № 14
  10. У Дніпропетровську обговорили вдосконалення взаємодії центрів та органів місцевого самоврядування
   
   

koord c

   

Konkurs

   

DNA 219x116

   

ATO

   
   
   

Локальний реєстр адвокатів по області  

reestr

   

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі