Відбір адвокатів для надання БПД – у пошуках консенсусу

Деталі

IMG 507617 жовтня у Дніпрі відбувся черговий круглий стіл з обговорення системи відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної правової допомоги в Україні. Участь у ньому взяли юристи з Дніпропетровської, Донецької, Запорізької областей, а також учасники проекту Ради Європи «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні», який фінансує уряд Данії.

Учасники круглого столу розповіли про те, як відбувається процес відбору адвокатів у регіонах, висловили думки щодо системи відбору, якості роботи адвокатів, критеріїв її оцінювання, доцільність врахування спеціалізації адвоката при відборі тощо.

Детальніше...

У Широківському районі відкрито Бюро правової допомоги

Деталі

7817 жовтня у смт. Широке Дніпропетровської області запрацювало Бюро правової допомоги, головне призначення якого – розширення доступу до якісної безоплатної первинної та вторинної правової допомоги для населення району.

Детальніше...

Розширення мережі мобільних консультативних пунктів для мешканців віддалених районів Дніпропетровської області

Деталі

14632831 1414584672182308 8664098306344531411 nСоціально незахищені верстви населення як ніхто інший потребують допомоги та підтримки з боку держави. Саме ця категорія громадян найбільш часто звертається до місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та до бюро правової допомоги. Однак, з різних причин, не всі люди мають можливість звернутися до центрів та бюро особисто.

Детальніше...

Подяка адвокатам системи безоплатної правової допомоги з нагоди дня юриста

Деталі

14753923 660087390833164 9032154745356239066 oДніпродзержинський місцевий центр з надання БВПД вже понад рік допомагає громадянам із вирішенням юридичних питань.

Адвокати, котрі співпрацюють із місцевим центром, завжди виконують свою роботу  самовіддано та якісно. Збільшення кількості звернень громадян з проханням надання правової допомоги та позитивні відгуки у результаті є свідченням зростаючої довіри до адвокатів центру.

         З нагоди дня юриста директор Регіонального центру надання БВПД у Дніпропетровській області Людмила Яцуба та директор місцевого центру Сергій Лисак відзначили подяками адвокатів, котрі співпрацюють із Дніпродзержинським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.  Грамоти отримали Елизавета Бундюк, Ольга Кущ, Леонід Чубенко, Олег Демінов, Валерія Куценко, В`ячеслав Куценко.

Детальніше...

У Кривому Розі пройшов круглий стіл з питань розширення доступу населення до отримання безоплатної правової допомоги

Деталі

0046 жовтня 2016 р. криворізькі місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели круглий стіл на тему: «Розвиток та шляхи вдосконалення системи безоплатної правової допомоги на рівні територіальних громад». Захід відбувся за підтримки інформаційного агентства Арт-Стайл та за участі громадських правозахисних організацій міста, а також представників органів місцевого самоврядування.

Детальніше...

Працівники Першого дніпропетровського місцевого центру з надання БВПД взяли участь у заході, присвяченому проблемі торгівлі людьми

Деталі

14 жовтня 2016 року, в рамках реалізації Регіональної цільової програми «Про розвиток сімейної та гендерної політики у Дніпропетровській області на 2012-2021 роки», за підтримки Міжнародної організації з міграції, Дніпропетровської обласної громадської організації «Промінь», Департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА відбувся семінар-тренінг на тему: «Взаємодія суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, щодо надання допомоги та захисту особам, які постраждали від торгівлі людьми».

У тренінгу взяли участь понад 20 представників управлінь праці та соціального захисту населення, центрів зайнятості та центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді міста Дніпро, а також Першого дніпропетровського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

У Дніпрі відбувся круглий стіл «Реформування системи виконавчого провадження в Україні - наступні кроки»

Деталі

24 жовтня 2016 року Ірина Мазана, представник Першого дніпропетровського місцевого центру з надання БВПД,  взяла участь у круглому столі на тему: «Реформування системи виконавчого провадження в Україні - наступні кроки», який проходив у Дніпропетровській обласній державній адміністрації.

Захід відбувся за сприяння Міністерства юстиції України, Проекту Європейського Союзу «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні», Асоціації правників України, Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Ради адвокатів Дніпропетровської області та Дніпропетровського підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адміністративних суддів».

Детальніше...

Більше статей...

 1. Співпраця криворізьких місцевих центрів з надання БВПД з громадськими організаціями міста
 2. Дніпродзержинський місцевий центр провів зустрічі з громадою
 3. На Дніпропетровщині обговорили питання попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми
 4. У Кривому Розі відбувся Форум правозахисників
 5. Виїзні консультації Криничанського бюро правової допомоги
 6. У Софіївці запрацювало Бюро правової допомоги
 7. Працівники Верхньодніпровського бюро правової допомоги провели семінар – тренінг з вихованцями Верхньодніпровського будинку – інтернату «Що треба знати, коли вас затримала поліція»
 8. Як захистити право на догляд для літніх людей?
 9. Криничанське бюро правової допомоги здійснило візит до районної лікарні
 10. Правова освіта та надання БПД населенню віддалених населених пунктів Дніпропетровщини
 11. На Дніпропетровщині відкрито 20 бюро правової допомоги
 12. З 1 вересня на Дніпропетровщині розпочали свою діяльність 20 бюро правової допомоги
 13. Третій Дніпропетровський місцевий центр з надання БВПД провів виїзні консультації мешканців сільської місцевості
 14. В Нікополі обговорили участь та роль кожної організації в забезпеченні здійснення гуманітарної допомоги мешканцям міста та району
 15. Працівники системи БПД допомогли трьохтисячному клієнту Першого дніпропетровського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги