Увага! Зміна електронної адреси.

Нова адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

   

Позитивна практика стягнення аліментів на утримання малолітньої дитини від фахівчинь Новомосковського бюро правової допомоги

Деталі

hamarinnДо Новомосковського бюро правової допомоги звернулась громадянка Яна В*, яка потребувала допомоги правників для стягнення аліментів на утримання спільної малолітньої дитини. Жінка розповіла, що з чоловіком у шлюбі вони перебувають з 2011 року, а у 2013 році в них народився син. На даний час шлюб між подружжям не розірвано, але сімейні відносини  фактично було припинено ще рік тому.

Детальніше...

Клієнт системи БПД захистив свої права перед поліцією

Деталі

hronikkАдвокат Геннадій Суботін зміг у суді довести правомірність позиції клієнта системи БПД, який нещодавно вступив до лав одного з вищих навчальних закладів освіти МВС та не допустив порушення своїх прав під час обшуку у магазині.

Детальніше...

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, що залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 17.04.2018 № 1335/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 02 травня 2018 року по 21 червня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Детальніше...

Нове у законодавстві: перерахунок пенсії без звернення пенсіонера

Деталі

ПФУ213 квітня 2018 року головний спеціаліст Вільногірського бюро правової допомоги Наталія Савчук відвідала Вільногірський відділ з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Кам'янського об’єднаного Управління пенсійного фонду. Фахівець бюро провела семінар для працівників відділу та здійснила прийом громадян спільно з начальником відділу ПФУ Оленою Сторожко. У ході зустрічі пенсіонерам розповіли про перерахунок пенсій з 1 квітня 2018 року.

Детальніше...

Юридичні клініки закладів вищої освіти — постійні партнери центрів з надання БВПД у Кривому Розі

Деталі

30709512 1661808997229526 7280658230366175232 n12 квітня 2018 року у бібліотеці-філії №11 пройшов круглий стіл "Діяльність юридичних клінік м. Кривого Рогу". Захід відбувся завдяки результативній співпраці між центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги міста, юридичними клініками закладів вищої освіти та громадськістю.

Детальніше...

Реагуючи на правові потреби громад

Деталі

IMG 181612 квітня 2018 року на сесії Петриківської районної ради депутати затвердили Програму безоплатної правової допомоги населенню Петриківського району на 2018-2020 роки. Її було розроблено Петриківським бюро правової допомоги для закріплення співпраці, яку було налагоджено за часи роботи місцевого центру та задля вироблення спільних дій на наступні три роки.

Детальніше...

У Покровському бюро правової допомоги переселенці допомогли встановити факт смерті батька на тимчасово окупованій території України

Деталі

432274 newsДо Покровського бюро правової допомоги звернулася Зоя Б*, внутрішньо переміщена особа, яка потребувала допомоги у вирішенні питання, пов’язаного зі встановленням факту смерті на тимчасово окупованій території України. Клієнтка повідомила, що її батько помер у м. Дебальцеве Донецької області, тож їй було необхідно реєстрація смерті на території України, оскільки відсутність Свідоцтва про смерть батька унеможливлювала процедуру оформлення спадщини.

Детальніше...

Більше статей...

 1. Правники Другого дніпровського місцевого центру з надання БВПД домоглися визнання права власності на квартиру
 2. Вітаємо з Великоднем!
 3. Встановлення факту проживання однією сім’єю без шлюбу – досвід роботи юристів Магдалинівського бюро правової допомоги
 4. У Дніпрі відкрили Правовий клуб «PRAVOKATOR»
 5. На сторожі інтересів переселенців: у Першому криворізькому місцевому центрі з надання БВПД чергова успішна справа
 6. Трудові права вагітних жінок та жінок, які мають дітей
 7. Нікопольські правники допомогли припинити неправомірне використання земельної ділянки
 8. Встановлення факту смерті на тимчасово окупованій території – практика роботи фахівців системи БПД
 9. Оновлений порядок стягнення аліментів обговорили правники у ході робочої зустрічі з працівниками ДВС
 10. Фахівець Вільногірського бюро правової допомоги розповіла учням про їх права та обов’язки
 11. Правники домоглися стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини
 12. У Криничанській РДА обговорили шляхи удосконалення правової роботи з громадянами
 13. Про зміни у порядку поховання в Україні розповідає правник Слобожанського бюро правової допомоги
 14. Про заборгованість за кредитними картами банку розповідає фахівець Першого дніпровського ценру з надання БВПД
 15. Легальна зайнятість — попередження порушення трудових прав