Через 26 років пасажирці відшкодували збитки, завдані через ДТП в громадському транспорті

Деталі

poizdПоїздка у громадському транспорті в далекому 1990 році обернулась для пані Світлани отриманням черепно-мозкової травми, струсом головного мозку, пошкодженням хребта. У результаті цього жінка не змогла далі працювати та стала інвалідом 2 групи. Грошей на адвоката у неї не було, відповідних знань також, тому ніяких кроків для відшкодування коштів з підприємства, яке стало причиною втрати здоров'я, жінка не робила.

Детальніше...

Адвокат довів, що з пенсіонера хотіли відшкодувати завелику суму боргу

Деталі

13052016Хоч батареї опалення в квартирі відсутні, оплата за такі неякісні послуги все одно буде нараховуватись, виставлятимуться борги,  а в разі їх непогашення позов подається до суду. І чим більше пройшло часу, тим непомірнішими стають суми боргу. І скільки б людина не повідомляла про свою проблему, оплата все одно нараховуватиметься, а борги ставатимуть дедалі більшими. З такою ситуацією зіштовхнувся і криворіжець пенсіонер Микола Григорович.

Детальніше...

Взаємодія Регіонального центру з надання БВПД та слідчих підрозділів у Дніпропетровській області

Деталі

IMG 3682Сьогодні, 14 квітня 2016 року, у м. Дніпропетровську відбулася нарада в приміщенні залу засідань СУ ГУНП за участі директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Дніпропетровській області Людмили Яцуби, начальника відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації адвокатів Антона Донецького та керівництва слідчого управління ГУНП.

Детальніше...

Разом проти катувань – за людську гідність

Деталі

IMG 36196 квітня 2016 року у приміщенні Регіонального центру з надання БВПД у Дніпропетровській області відбувся Круглий стіл «Запобігання катуванню та жорстокому поводженню в Дніпропетровській області», організований Громадською організацією «Нікопольський центр духовної та соціально-психологічної реабілітації «Відкриті двері». Під час Круглого столу був підписаний Меморандум між Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та ГО «Нікопольський центр духовної та соціально-психологічної реабілітації «Відкриті двері».

Детальніше...

Більше статей...

  1. Співпраця задля захисту прав дітей
  2. Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні № 13
  3. Прес-анонс до круглого столу, який проходитиме в рамках проекту "ВМЕСТЕ ПРОТИВ ПЫТОК - ЗА ЧЕЛОВЕЧЕСКОЕ ДОСТОИНСТВО" за підтримки OSCE/ODIHR
  4. Керівники центрів з надання БВПД на Дніпропетровщині провели робочу зустріч
  5. Спільна робота з метою забезпечення доступу дніпропетровців до безоплатної правової допомоги – обговорення у колі колег
  6. Партнерство задля допомоги людині, що опинилася у скрутному становищі
  7. Підписання меморандуму між Національною поліцією України та Міністерством юстиції України у Дніпропетровську
  8. Круглий стіл з питань підвищення кваліфікації адвокатів та організації обміну досвідом між ними у Дніпродзержинську.
  9. Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні № 12
  10. Нарада директорів центрів системи БВПД у Дніпропетровській області
   
   

koord c

   

Konkurs

   

DNA 219x116

   

ATO

   
   
   

Локальний реєстр адвокатів по області  

reestr

   

На сайті 4 гостей та відсутні користувачі