Медіація в суді: як змусити боржника сплатити кошти?

Деталі

90701d02ae3da0e5a21abbd900c25748 XLГромадянка К., мешканка П'ятихатського району, домовилась про надання громадянці М. суми розміром 12 тисяч гривень у борг. Минув час, але віддавати кошти боржниця не поспішала. Маючи на руках розписку, як свідчення здійсненої угоди, громадянка К. звернулась до Першого криворізького місцевого центру з надання БВПД за допомогою. За дорученням центру  від 11.03.2016 №255 інтереси особи представляв адвокат Максим Кудлай

Детальніше...

Третій дніпропетровський центр з надання БВПД інформує: правила виїзду дітей за кордон змінено

Деталі

SDC1260720 січня 2017 року головний спеціаліст відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Третього дніпропетровського місцевого центру з надання БВПД Едуард Абашія провів для громади м. Дніпра семінар-тренінг на тему: «Зміни до Правил перетинання державного кордону громадянами України». Участь у заході, який відбувся на території Соборного району, взяли люди похилого віку, молодь, громадські активісти, викладачі.

Детальніше...

Співробітники Другого дніпропетровського місцевого центру з надання БВПД відвідали дитячий притулок «Барвінок»

Деталі

318 січня 2017 року працівники Другого дніпропетровського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги на чолі з директором Віталієм Оліфером та спільно з представником благодійного фонду «Україна заради дітей» відвідали дитячий притулок «Барвінок».

Детальніше...

Кожен має право захищати своє життя і здоров'я від протиправних посягань

Деталі

20170117 10160317 січня 2017 року у ході семінару для громадян, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості, Надія Федориненко, заступник начальника Криничанського бюро правової допомоги, обговорила з присутніми тему права громадянина на захист свого життя та здоров’я.

Детальніше...

Фахівці Солонянського бюро правової допомоги регулярно надають адресну правову допомогу особам з особливими потребами

Деталі

20170118 10545218 січня 2017 року співробітники Солонянського бюро правової допомоги здійснили виїзний прийом до родини пенсіонерки Валентини Строменко, яка у зв`язку з хворобою позбавлена можливості пересуватися самостійно.

Детальніше...

Адвокат з Кривого Рогу допоміг 33-річному чоловіку з особливими фізичними потребами вперше в житті отримати паспорт

Деталі

Зеленк на33-річний громадянин А., ром за національністю, який був нещодавно звільнений з місць позбавлення волі, звернувся до Першого криворізького місцевого центру з надання БВПД за допомогою.  Справа в тому, що чоловік досі не мав паспорта громадянина України.  Засудженим він буз з 18 років - за результатами експертизи, а з місць позбавлення волі вийшов із відповідною довідкою. Свідоцтва про народження у людини теж не було, бо його ніхто ніколи і не оформлював. Тож не дивно, що чоловік, який до того ж мав особливі фізичні потреби, опинився у складній ситуації.

Детальніше...

Підсумки роботи Першого дніпропетровського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у 2016 році

Деталі

15267651 1791786911095449 8297854833659721597 nНа початку року прийнято підбивати підсумки, узагальнювати набутий досвід та робити відповідні висновки. Отже, основним стратегічним завданням роботи Першого дніпропетровського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у 2016 році було забезпечення доступу населення до безоплатної вторинної правової допомоги, інтеграція безоплатної первинної правової допомоги та безоплатної вторинної правової допомоги на рівні територіальних громад, розвиток системи надання безоплатної правової допомоги для забезпечення та реалізації прав громадян на правову допомогу.

Детальніше...

Більше статей...

 1. Співробітники Петриківської районної державної адміністрації дізналися про нове у Законі України «Про безоплатну правову допомогу»
 2. Головам об’єднаних територіальних громад Дніпропетровщини розповіли про систему безоплатної правової допомоги
 3. Сформовано першу сотню програми ,,Адвокат майбутнього’’
 4. Спеціалісти Жовтоводського бюро правової допомоги фахово захищають інтереси простих громадян
 5. Фахівець Третього дніпропетровського центру з надання БВПД провів семінар-тренінг для відвідувачів дитячої бібліотеки
 6. Фахівці ГТУЮ та системи БПД зустрілись з майбутніми юристами Дніпропетровщини
 7. У Слобожанському бюро правової допомоги підбили підсумки роботи за 2016 рік
 8. Правники Дніпропетровщини підбили підсумки роботи та окреслили плани на майбутнє
 9. Більше незахищених суспільних груп отримують доступ до БПД: Президент підписав закон, який вносить зміни до ЗУ "Про безоплатну правову допомогу"
 10. Як переселенцям отримати соціальне забезпечення - розповідає фахівець Петриківського бюро правової допомоги
 11. Спеціаліст Слобожанського бюро правової допомоги активно працює з громадою Дніпровського району
 12. У Кривому Розі розробили дорожню карту для забезпечення прав городян на пільговий проїзд
 13. Найбільш незахищені суспільні групи отримають доступ до БПД: внесено зміни до ЗУ «Про безоплатну правову допомогу»
 14. Фахівці Другого криворізького місцевого центру з надання БВПД провели семінар для гвардійців-учасників АТО
 15. У Першому криворізькому місцевому центрі відбулась зустріч з адвокатами
   
   

koord c

   

DNA 219x116

   

banner tomorrows

   

ATO

   
   
   

Локальний реєстр адвокатів по області  

reestr

   

На сайті 13 гостей та відсутні користувачі