Увага! Зміна електронної адреси.

Нова адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

   

У Слобожанському бюро правової допомоги пройшов спільний прийом громадян

Деталі

IMG 873718 вересня 2017 року у рамках проекту Мін’юсту «Я маю право!» відбувся виїзд Мобільної точки доступу з надання безоплатної правової допомоги до Слобожанського бюро правової допомоги. Консультації громадянам надавали начальник Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Леонід Маньковський, начальник управління державної реєстрації ГТУЮ Тимофій  Дудін, директор Регіонального центру з надання БВПД Людмила Яцуба та начальник Слобожанського бюро правової допомоги Владислав Колесников.

Детальніше...

Правники системи БПД Дніпропетровщини пройшли тренінг з кримінально-процесуальних питань

Деталі

IMG 861018 вересня 2017 року у м. Дніпро пройшов одноденний тренінг з кримінально-процесуальних питань для надавачів безоплатної первинної правової допомоги. Навчальний захід відбувся за підтримки проекту Ради Європи «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні», що впроваджується за фінансового сприяння уряду Данії. У ньому взяли участь фахівці бюро правової допомоги Дніпропетровщини, а також адвокати, які співпрацюють з системою БПД. На тренінгу побувала і директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Людмила Яцуба.

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №28

Деталі

logodagestВийшов 28-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні. У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж останнього місяця 2017 року: головні події та підсумки, про розвиток надання правової допомоги в Україні та контекст, статистичні дані, юридичні консультації, а також, традиційно, приклади успішного захисту та представництва у судах в інтересах клієнтів системи БПД, актуальні вакансії у системі, новини партнерів, медіадайджест та ін.

Детальніше...

Відкрито курс дистанційного навчання «Правова допомога потерпілим від насильства в сім’ї»

Деталі

e learnДля адвокатів, працівників центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги, а також для інших зацікавлених сторін, які працюють з людьми, котрі зазнають насильства в сім’ї, – розроблено курс дистанційного навчання «Правова допомога потерпілим від насильства в сім’ї».

Детальніше...

У регіонах пройдуть тренінги для працівників бюро правової допомоги з кримінально-процесуальних питань

Деталі

trening zastavka1Протягом вересня та жовтня у всіх регіонах України пройдуть одноденні каскадні тренінги для фахівців системи БПД з кримінально-правових та кримінально-процесуальних питань. Їх учасниками стануть працівники бюро правової допомоги, а також місцевих центрів, які безпосередньо працюють із клієнтами. Навчальні заходи організовані та відбудуться за підтримки проекту Ради Європи «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні», що впроваджується за фінансового сприяння уряду Данії.

Детальніше...

У Головному територіальному управлінні юстиції пройшов день відкритих дверей

Деталі

213 вересня 2017 року у Головному територіальному управлінні юстиції пройшов захід «Відкриті двері юстиції» для студентів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Почесним гостем на ньому став заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби Сергій Шкляр. На заході також була присутня директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Людмила Яцуба.

Детальніше...

П'ятихатське бюро правової допомоги підбиває підсумки річної роботи

Деталі

Криворізьке бюро 11 вересня 2016 року було відкрито П'ятихатське бюро правової допомоги у якому працює два професіонали, самовіддані фахівці — Тетяна Федан та Валентин Косян. За рік існування бюро саме завдяки їх наполегливій роботі з органами влади, державними установами, бібліотеками, засобами масової інформації, навчальними закладами та громадськими організаціями вдалось інформувати населення П'ятихатського району про роботу П'ятихатського бюро.

Детальніше...

Більше статей...

 1. У Дніпрі обговорили житлові проблеми учасників АТО
 2. Юрист Криворізького бюро правової допомоги домоглася відновлення газопостачання для ветерана війни
 3. Фахівці Першого дніпропетровського місцевого центру роз’яснюють права внутрішньо переміщених осіб
 4. Фахівці Слобожанського бюро правової допомоги: постраждалим від насильства в сім’ї потрібна комплексна підтримка
 5. Чергова перемога Жовтоводського бюро правової допомоги
 6. В.о. директора Координаційного центру Олексій Бонюк відвідав Дніпропетровщину
 7. Механізми посилення правової спроможності громади обговорили на круглому столі у Кривому Розі
 8. Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №27
 9. Дніпряни об’єднують зусилля задля привернення уваги до проблеми торгівлі людьми
 10. Реєстрація місця проживання дитини без письмової згоди батька
 11. Представники Першого дніпропетровського місцевого центру з надання БВПД обговорили питання протидії домашньому насильству на зустрічі у Запоріжжі
 12. З ким залишиться дитина після розірвання шлюбу, - консультують фахівці Другого дніпропетровського місцевого центру з надання БВПД
 13. У Дніпрі відкрили Центр для дітей, які перебувають у конфлікті з законом
 14. Правники Регіонального центру з надання БВПД взяли участь в навчальних зборах поліції
 15. Рішенням Уряду буде удосконалено умови проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання БВПД