Увага! Зміна електронної адреси.

Нова адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

   

Жертви насильства та діти отримали більше можливостей доступу до безоплатної правової допомоги

Деталі

7777 police tackle domestic abuse07 січня 2018 року набрав чинності Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» (опубліковано в газеті «Голос України» №4 (6759), яким внесено зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Зокрема, розширено доступ до безоплатної вторинної правової допомоги для осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, а також – для дітей.

Детальніше...

Як примусово зняти особу з реєстрації у своїй квартирі – консультують спеціалісти Першотравенського бюро правової допомоги

Деталі

завантаженняДо Першотравенського бюро правової допомоги часто звертаються громадяни, які не можуть отримати субсидію через реєстрацію у їх квартирі особи, яка не є власником помешкання і не проживає там. Інколи зареєстрована людина добровільно знятися із місця реєстрації не бажає або ж немає можливості, оскільки проживає в іншій країні. Тому питання щодо примусового зняття такої особи з реєстрації у своїй квартирі є надзвичайно актуальним.

Детальніше...

Близько 11 тис. ветеранів війни отримали безоплатну правову допомогу у 2017 році

Деталі

Уuchasnyk ato 2017 році до місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулось 10 884 осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Усі вони отримали необхідну правову допомогу за рахунок держави – від правових консультацій до представництва інтересів у судах.

Детальніше...

У Другому дніпровському місцевому центрі з надання БВПД допомогли встановити факт батьківства

Деталі

9ab9894c2fc85db42f0b62747524b263До Другого дніпровського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась громадянка Світлана І* якій необхідна була допомога зі встановленням факту батьківства неповнолітньої дитини для внесення відомостей про біологічного батька до її свідоцтва про народження.

Детальніше...

До уваги адвокатам!

Деталі

Шановні адвокати!

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Дніпропетровській області  у січні 2018 року планує проведення  серію семінарів – тренінгів для адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, щодо впровадження Стандартів  якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у цивільному та адміністративному процесах та представництва у кримінальному процесі.

Дата проведення семінарів: 15, 24, 25 січня 2018 року.

Для реєстрації участі у семінарі прохання телефонувати заздалегідь до Регіонального центру або надсилати заявку на участь електронною поштою.

По завершенню тренінгу усі учасники отримають сертифікати.

У Дніпрі обговорили перспективи розбудови громадянського суспільства

Деталі

26171232 1406030596191910 8841531407460978510 oУ грудні в Дніпрі за участі представників Першого дніпровського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги пройшла обласна конференція на тему: «Європейський підхід до формування громадянського суспільства – цінності та орієнтири», організована ГО «Громадянський захист» за підтримки Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Детальніше...

Алгоритм дій у разі несплати аліментів від фахівців Першого криворізького місцевого центру з надання БВПД

Деталі

1515600550 alimПитання несплати аліментів одне з найпоширеніших, з яким громадяни звертаються до місцевих центрів та бюро правової допомоги. У звязку з останніми подіями - Президент України 4 січня 2018 року підписав закон, який передбачає посилення відповідальності батьків, що  не сплачують аліменти - фахівці Першого криворізького місцевого центру з надання БВПД звертають увагу громадян на законодавчі зміни, які набувають чинності через місяць після оприлюднення закону.

Детальніше...

Більше статей...

 1. Про нові підходи у сфері захисту прав людини розповіли на обласній конференції у Дніпрі
 2. Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!
 3. Пройшов перший етап конкурсу з відбору адвокатів для надання БВПД у Дніпропетровській області
 4. У Апостоловому та Зеленодольську пройшов конкурс соціального плаката “Ти маєш право”
 5. У пошуках майбутнього: в Одесі пройшов антикорупційний форум
 6. Алгоритм дій для захисту прав споживачів комунальних послуг від фахівців Першого криворізького місцевого центру з надання БВПД
 7. У Другому дніпровському місцевому центрі з надання БВПД привітали адвокатів з професійним святом
 8. Всеукраїнський тиждень права: фахівці Першого дніпровського місцевого центру з надання БВПД звітують про проведену роботу
 9. Директор Другого дніпровського місцевого центру з надання БВПД привітав дітей зі святом Св. Миколая
 10. У Магдалинівському бюро правової допомоги домоглися встановлення факту народження дітей
 11. На круглому столі у Дніпрі обговорили правовий захист переселенців
 12. Фахівці Другого дніпровського місцевого центру з надання БВПД взяли участь у Міжнародному форумі
 13. Правники Нікополя обговорили проблемні питання реалізації прав внутрішньо переміщених осіб
 14. Дистанційні пункти доступу до БПД можуть бути відкриті у приміщеннях військових частин ЗСУ
 15. У м. Жовті Води пройшов правовий семінар для молоді